Domů / Novinky / Astronomia nova: Slunce se otáčí kolem své osy?

Astronomia nova: Slunce se otáčí kolem své osy?

MKSH - Astronomia nova: Slunce se otáčí kolem své osy? - In vino Hostivice 2020   

Tak jako každý rok, i letos přinášíme do Hostivice zajímavé divadelní hry v rámci Divadelního podzimu Hostivice. Výběr ze čtyř her je opravdu bohatý. 

Můžete se těšit na divadelní hru Mlýny, Zub za zub, Biostory a Můžu k tobě? 

Legendární pražský soubor Divadla Sklep odehraje již kultovní komediální drama Mlýny v hostivické sokolovně 4. října. Hra souboru, který je zakládajícím členem Pražské 5, vznikla na motivy "raného opusu" Václava Havla a Karla Bryndy Život před sebou. 

Zub za zub je v pořadí druhá divadelní hra, ve které nás slavný autor detektivních románů uvádí zpět na 87. okrsek v thrilleru plném napětí a neočekávaných zvratů. V hlavní roli Dana Batulková. Třetí hrou je komedie Divadla MALÉhRY. O tom, jak se na jedné straně viditelně prospěšná idea, může v rukou "nepravých" stát pastí pro ty slabší, hledající. 

Můžu k tobě? Situační komedie a zároveň poslední hra v rámci divadelního podzimu se odehrává na dvou odlišných místech, a to v psychiatrické ordinaci Flojda a v místním bistru, které slouží jako její čekárna. S humorem a ironií řeší zamotané mezilidské vztahy a civilizační problémy.

Prodej abonentních vstupenek probíhá v Městské knihovně Hostivice. Prodej na jednotlivá představení bude od 1. 9. 2020. Všechny představení začínají v 19 hodin v Sokolovně Hostivice.